Top 5 dodatków do palenisk ogrodowych

Pora na „top 5” designu w ogrodzie i na tarasie. Oczywiście każdy  ma inne potrzeby oraz inne spojrzenie na swój ogród czy taras. Jedni z nas spędzają tam niemal każdą wolną chwilę, inni zaglądają raczej z doskoku. Jedno jest pewne, każdy lubi jak jest ładnie. Wszystkie produkty można znaleźć na naszej internetowej stronie, a dziś mój subiektywny ranking w formie ciekawostki.   

 

Regały na drewno

Regały na drewno Quan Garden Art

Jako szef kuchni bardzo lubię dobrą organizację pracy. Dotyczy to zarówno produktów których używam jak i sprzętów oraz dodatków. Nie znoszę biegać co chwila po coś czego nie mam pod ręką. To odnosi się również do paliwa jakie potrzebuję do grillowania, czyli w wypadku Quana - drewna. Regały Quan rozwiązują ten problem z nawiązką. Nie muszę zostawiać moich potraw na płycie i biegać do szopy po drewno. Mam je pod ręką w pięknie wyglądającym regale, który wyładowany drewnem jest fantastyczną ozdobą zewnętrznej kuchni. 

 

Kominek Heat Master

Kominek Heat Master Quan Garden Art

Uwielbiam grillować zimą. Gdy wokół biało, a w ogrodzie czy na tarasie zalega śnieg, jest mróz i szybko się ściemnia ciepło i odgłosy ognia dodają chwilom magii i bajkowego wręcz nastroju. Przyjęcie lub część przyjęcia na zewnątrz? Proszę bardzo – zapewniam, to niezapomniane chwile dla gości. Kiedy nie wszyscy mogą zmieścić się przy palenisku ogrodowym kominek wypełni ciepłem całe otoczenie. Do tego wygląda obłędnie.    

 

Stół i krzesła

Stół z krzesłami Quan Garden Art

Podstawową zaletą produktów Quan Garden Art jest ich długowieczność. Materiały z jakich wykonane są wszystkie urządzenia i detale przemyślano zarówno pod kątem designu, jak również ich długotrwałego użytkowania w warunkach outdoor. Stół z granitowym blatem i krzesła z elementami drewna iroco posłużą na pewno przez bardzo, bardzo długo. Do wszystkich mebli w kompletach dołączane są pokrowce przeciwdeszczowe.  

 

Klimatyczne lampy

Lampy Quan Garden Art

Odpowiednie oświetlenie tarasu czy ogrodu jest niczym sos wieńczący potrawę. Niby nie najważniejszy, niby dodatek, a jednak bez niego wiele specjałów staje się niekompletne i pozbawione końcowego efektu „wow”  moim zdaniem podobnie jest z lampami w zewnętrznej przestrzeni naszych domów. Czasem ich nie zauważamy, ale kiedy o zmroku rozbłysną swoim światłem, dopełniają przestrzeń i akcentują jego wyjątkowość.    

 

Kanapa i stolik kawowy

Kanapa i stolik kawowy Quan Garden Art

Któż nie lubi wyłożyć się na słońcu w zaciszu swojego ogrodu. Dopełnieniem naszej zewnętrznej strefy w której stoi palenisko Quan z pomocnikiem i regałami na drewno, stół jadalny oraz kominek niech będzie strefa wypoczynku z piękną kanapą skomponowaną z modułów oraz kawowy stolik. Zaletą tych mebli jest właśnie ich modułowość. Nawet jeśli ogranicza nas nieco powierzchnia zawsze jesteśmy w stanie skomponować sobie komplet wypoczynkowy po nasze potrzeby.

Kończę cykl „Top5” mam nadzieję, że choć trochę rozwiałem Wasze rozterki przy doborze paleniska ogrodowego oraz wszelkich dodatków. Poza tym, zawsze jestem do waszej dyspozycji.

 

Zobacz wszystkie dodatki do palenisk Quan